Meidenteam seizoen 2022/2023

Beste voetbalster, vv Belfeldia is een levendige vereniging  waar het balletje weer lekker elk weekend rolt. Een levendige vereniging ook, omdat er steeds meer jongens en meiden de weg naar het voetbalveld weten te vinden. Voor het seizoen 2022-2023 willen we binnen onze vereniging een meidenteam oprichten met meiden in de leeftijd van 13 t/m 17 jaar. Zou jij het leuk vinden om elke week met een gezellige groep meiden te trainen en in het weekend een wedstrijd te spelen, laat het ons dan snel weten.

Je kunt je interesse aangeven via meidenvoetbal@belfeldia.nl.

Bij voldoende interesse nodigen we je snel uit voor een informatieavond om samen dingen die met voetbal en onze vereniging te maken hebben te bespreken. Het wordt natuurlijk alleen maar leuker als je je vriendin meeneemt….