Werkschema

Het werkschema voor de kantinebezetting voor seizoen 2017-2018 is nu bekend.

Werkschema voor de zaterdagen:

Zaterdag 9-9-2017
Ochtend Frank Ruhl Yannick Klijnman
Middag Samir Ait Ali Kevin Lopez
Zaterdag 16-9-2017
Ochtend Rob van Dijk Adebowale Obankanlege
Middag David Kropfeld Jens van de Bongard
Zaterdag 23-9-2017
Ochtend Tom Keltjens Rutger Boomars
Middag Ricardo Spee Thuur Peeters
Zaterdag 30-9-2017
Ochtend Ward van Cleef Marvin Wagimin
Middag Lars Peulen Mischa Steegh
Zaterdag 7-10-2017
Ochtend Roger Derks David Duszynski
Middag Sjoerd Bosman Krystof Chachlowski
Zaterdag 14-10-2017
Ochtend Davey Schreurs Roel Verlinden
Middag Dave Steegh Aron Kropfeld
Zaterdag 21-10-2017
Ochtend Lars Huibers Luc Coumans
Middag Kevin Faassen Berry Faassen
Zaterdag 28-10-2017
Ochtend Bas Houx Paco Izquierdo
Middag Tom Kessels Luuk Peeters
Zaterdag 4-11-2017
Ochtend Bart Vranken Danny Zub
Middag Noud Wilbers Sjoerd van Cleef
Zaterdag 11-11-2017
Ochtend Max Brauer Sjoerd Hermkens
Middag Davey van de Beucken Rick Koster
Zaterdag 18-11-2017
Ochtend Samir Ait Ali Kevin Lopez
Middag Yannick Klijnman Frank Ruhl
Zaterdag 25-11-2017
Ochtend David Kropfeld Jens van den Bongard
Middag Rob van Dijk Adebowale Obanklanlege
Zaterdag 2-12-2017
Ochtend Tom Keltjens Rutger Boomars
Middag Ricardo Spee Thuur Peters
Zaterdag 9-12-2017
Ochtend Lars Peulen Mischa Steegh
Middag Ward van Cleef Marvin Wagimin

Werkschema voor de zondagen:

zondag 3-9-2017
Ochtend 08:45-13:00 Geen wedstrijd
Middag 13:00-19:00 Dames elftal Kelly Cremers Danique Drabbels Ella Görlach
zondag 10-9-2017
Ochtend 09:30-14:00 Dames elftal Lichelle Leurs Inge Simons
Middag 13:00-19:00 Geen programma
zondag 17-9-2017
Ochtend 10:15-13:30 3de Elftal Bram Brauer Marinho Colbers
Middag 13:00-19:00 Dames elftal Sabine vd Heuvel Juliette vd Heuvel Rowy Kessels Nina Kunen
zondag 24-9-2017
Ochtend 08:45-13:00 Dames elftal Anne Brauer Frederieke Brauer
Middag 13:00-19:00 Dames elftal Amy Timmermans Charelle v/d Slot Karlijn van Leuven
zondag 1-10-2017
Ochtend 09:15-13:30 Veteranen en A leden Peter Brauer Jeffrey Caris
Middag Geen programma
zondag 8-10-2017
Ochtend 09:00-13:00 Ron Dings Rezie Gerards
Middag 13:00-19:00 Dames elftal Noëlle Klijnman Jacky Smeets Inge Wilbers
zondag 15-10-2017
Ochtend 09:00-13:00 Veteranen Joop Brauer Daniel Cuijpers
Middag 13.00-16.00 5e elftal Gianni Venezia Frank Wilms
zondag 22-10-2017
Ochtend 9:15-13:00 Veteranen en A leden Jan Curvers Mitch Denessen
Middag 13:00 – 19:00 Inhaalprogramma-> 5de Paul Derks Joep van Dijk Sean van Hameren
zondag 29-10-2017
Ochtend 09:00-13:00 Veteranen en A leden Stefan Engelen Max Gerards
Middag 13:00-19:00 5e elftal Chris a/d Brugh Jordy v/d Aa Federieke Brauer Anne Brauer
zondag 5-11-2017
Ochtend 09:00-13:00 Veteranen en A leden Sjuul van Es Hessel Haga
Middag 13.00-16.00 5e elftal Glenn Thijssen Rob Bouten
zondag 12-11-2017
Ochtend 09:00-13:00 Veteranen Ron Hendriks Timon Hahury
Middag 13:00 – 19:00 Inhaalprogramma-> 5de Jort Hoezen Brad Canters Remi Sijbers
zondag 19-11-2017
Ochtend 09:00-13:00 Ron Dings Rezie Gerards
Middag 13:00 – 19:00 4de Mo Akkabouz Kars vd Bongard Jeroen Boonen
zondag 26-11-2017
Ochtend 09:00-13:00 Veteranen en A leden Stephan Holtman Jesper Huibers
Middag 13.00-16.00 5e elftal Maikel Christis Bram Groot
zondag 3-12-2017
Ochtend 09:00-13:00 Veteranen en A leden Luc de Maayer Juul Jacobs
Middag 13:00 – 19:00 4de Coen a/d Brugh Roel Nillisen Harm Engelen
zondag 10-12-2017
Ochtend 09:00-13:00 4de Thijs Hendrikx Mark Hoezen
Middag 13:00 – 19:00 4de Tim Hoezen Roy van Leipsig Tom schatorjé
zondag 17-12-2017
Ochtend 09:00-14:00 Veteranen en A leden Tom Reijnders Daan van Leuven
Middag Geen programma