Potgrondactie Belfeldia jeugd 2019

Ook dit jaar zullen onze leden van de jeugdafdeling weer bij U aanbellen met de vraag of U nog potgrond nodig heeft voor uw tuin, perkjes of uw bloempotten. Zij komen bij U langs om de bestellingen op te nemen in de periode van 16 tot en met 29 maart. 

De bestellingen zullen wij dan bij U afleveren op: vrijdag 12 april na 17:00 uur of zaterdag 13 april.

De potgrond is evenals vorig jaar afkomstig van BVB Substrates te Grubbenvorst en is verpakt in zakken van 40 liter en uiteraard weer voorzien van het RHP-keurmerk (een waarborg voor goede kwaliteit). De potgrond kost € 4,00 per zak en wordt pas met U afgerekend bij de aflevering.

Voordelen voor U zijn uiteraard dat U potgrond krijgt van een goede kwaliteit welke ook nog bij U thuis wordt afgeleverd, dus geen gesleep meer met zakken. Bijkomend voordeel is dat U de jeugdafdeling van vv Belfeldia financieel steunt bij de vele activiteiten die zij opzetten voor de voetballende jeugd van Belfeld, iets dat zonder deze steun veel minder mogelijk zou zijn.

Mocht u een van onze jeugdleden gemist hebben dan kunt u uw bestelling ook doorgeven via dit formulier.

Wij danken U heel hartelijk voor uw bestelling en steun.