Contributie Seizoen 2020-2021

Beste leden,

Het voetbal heeft het afgelopen seizoen voor een groot deel stil gelegen en op dit moment zitten we, vooralsnog tijdelijk, samen weer in dezelfde moeilijke situatie. Desondanks proberen wij met man en macht continu zoveel mogelijk sportaanbod voor onze leden te realiseren, daar waar dit mogelijk is. De gezondheid van onze leden, vrijwilligers en bezoekers heeft hierbij voor ons vanzelfsprekend de uiterste prioriteit. Voor Belfeldia is de coronacrisis helaas ook financieel gezien een zware kluif, waardoor we meer dan ooit alle zeilen moeten bijzetten om het hoofd boven water te houden. Wij hebben er echter toch voor gekozen om de contributies voor dit seizoen niet te verhogen en/of te indexeren, om toch de balans met het lagere sportaanbod voor onze leden zoveel mogelijk te behouden. 

Gezien de onzekerheid voor de toekomst snappen wij dat het innen van de contributiebedragen in de huidige situatie als vreemd kan aanvoelen voor onze leden. Wij hopen hierbij een beroep te kunnen doen op het verenigingsgevoel van onze leden, wetende dat onze vrijwilligers er alles aan doen om voetballen toch mogelijk te maken. Hopelijk tot snel op de velden en blijf gezond!

Voor meer informatie over de contributie, kunt u hier klikken om het informatie contributie bestand te downloaden.

Met sportieve groet,
Bestuur vv Belfeldia.