Werkschema

Het werkschema voor de kantine, voor seizoen 2022 – 2023 is bekend.

De dagen en tijden zijn onder voorbehoud. Mochten er wijzigingen zijn horen jullie dit tijdig van de KBC.
Als er wedstrijddagen afgelast worden zullen diegene die dan op de planning staan in de tweede helft opnieuw worden ingedeeld.

Zaterdag:

Zaterdag 10-9-2022
Ochtend 08:45-13:00 Lars Huibers Thuur Peeters
Middag 13:00-18:00 Lars Peulen David Kropfeld
Zaterdag 17-9-2022
Ochtend 08:45-13:00 Paco Izquerdo Ramon Huibers
Middag 13:00-18:00 Bob Driessen Sjoerd Bosman
Zaterdag 24-9-2022
Ochtend 08:45-13:00 Rutger Boomars Mitch Denissen
Middag 13:00-18:00 Roger Derks Thijs Hendriks
Zaterdag 1-10-2022
Ochtend 08:45-13:00 Faruk Oglak Jens van den Bongard
Middag 13:00-18:00 Stefan Turkenburg Bart Hillekens
Zaterdag 8-10-2022
Ochtend 08:45-13:00 Ran Schouwenberg Yannick Klijnman
Middag 13:00-18:00 Sem Geurts Bram Peulen
Zaterdag 15-10-2022
Ochtend 08:45-13:00 Tom Keltjens Job Gerards
Middag 13:00-18:00 Levy Driessen Wout Peulen
Zaterdag 22-10-2022
Ochtend 08:45-13:00 Marijn Bolderen Roel Verlinden
Middag 13:00-18:00 Stefan Cuijpers Marvin Wagimin
Zaterdag 29-10-2022
Ochtend 08:45-13:00 Max Gerards Jelle Wolters
Middag 13:00-18:00 Harm Engelen Jorn Crommentuijn
Zaterdag 5-11-2022
Ochtend 08:45-13:00 Jort Hoezen Bart de Leeuw
Middag 13:00-18:00 Maikel Christis Abdul Zziwa
Zaterdag 12-11-2022
Ochtend 08:45-13:00 Noud Wilbers Mika Muijzers
Middag 13:00-18:00 Raoul van den Heuvel Coen a/d Brugh
Zaterdag 19-11-2022
Ochtend 08:45-13:00 Tim Tosserams Remi Sijbers
Middag 13:00-18:00 Roger Driessen Aron Kropveld
Zaterdag 26-11-2022
Ochtend 08:45-13:00 Sean van Hameren Sjoerd van Cleef
Middag 13:00-18:00 Lars Huibers Thuur Peeters
Zaterdag 3-12-2022
Ochtend 08:45-13:00 Ward van Cleef David Kropfeld
Middag 13:00-18:00 Paco Izquerdo Ramon Huibers
Zaterdag 10-12-2022
Ochtend 08:45-13:00 Bob Driessen Sjoerd Bosman
Middag 13:00-18:00 Rutger Boomars Mitch Denissen
Zaterdag 17-12-2022
Ochtend 08:45-13:00 Roger Derks Tom Keltjens
Middag 13:00-18:00 Faruk Oglak Jens van den Bongard

Als er wedstrijddagen afgelast worden zullen diegene die dan op de planning staan in de tweede helft opnieuw worden ingedeeld.De dagen en tijden zijn onder voorbehoud. Mochten er wijzigingen zijn horen jullie dit tijdig van de KBC.

Zondag:

zondag 25-9-2022
Ochtend 09:00-13:30 veteranen + A Rob Backes Finn Valckx
Middag 13:00-19:00 veteranen + A Joop Brauer Raf Brauer
zondag 2-10-2022
Ochtend 09:30-13:30 geen programma
Middag 13:00-19:00 geen programma
zondag 9-10-2022
Ochtend 09:00-13:30 veteranen + A Stefan Engelen Joeri Holtman
Middag 13:00-19:00 veteranen + A Rob Hermans Senna Hagen
zondag 16-10-2022
Ochtend 09:30-13:30 geen programma
Middag 13:00-19:00 geen programma
zondag 23-10-2022
Ochtend 09:30-13:30 geen programma
Middag 13:00-19:00 geen programma
zondag 30-10-2022
Ochtend 09:00-13:30 geen programma
Middag 13:00-19:00 geen programma
zondag 6-11-2022
Ochtend 09:30-13:30 veteranen + A Stephan Holtman Cody Giessen
Middag 13:00-19:00 veteranen + A Daniel Izquierdo Aidan de Maaijer
zondag 13-11-2022
Ochtend 09:30-13:30 geen programma
Middag 13:00-19:00 geen programma
zondag 20-11-2022
Ochtend 09:00-13:30 geen programma
Middag 13:00-19:00 veteranen + A Danny Janssen Jesper Janssen
zondag 27-11-2022
Ochtend 09:30-13:30 geen programma
Middag 13:00-19:00 geen programma
zondag 4-12-2022
Ochtend 09:30-13:30 veteranen + A Rob Reinders Miquel Franck
Middag 13:00-19:00 veteranen + A Luc de Maaijer Sjoerd Peeters
zondag 11-12-2022
Ochtend 09:30-13:30 geen programma
Middag 13:00-19:00 geen programma

 

 

 

De dagen en tijden zijn onder voorbehoud. Mochten er wijzigingen zijn horen jullie dit tijdig van de KBC.

Als er wedstrijddagen afgelast worden zullen diegene die dan op de planning staan in de tweede helft opnieuw worden ingedeeld.