Werkschema

Het werkschema voor de kantinebezetting tot aan de winterstop voor seizoen 2018 – 2019 is nu bekend.

Werkschema voor de zaterdagen:

Zaterdag 2-2-2019
Ochtend Ricardo Spee Roel Verlinden
Middag Mischa Steegh Roger Derks
Zaterdag 9-2-2019
Ochtend Mitch Denessen Bas Houx
Middag Noud Konings Bart Vrancken
Zaterdag 16-2-2019
Ochtend Joshua Doesborg Max Gerards
Middag Sjuul Jacobs Daniel Cuijpers
Zaterdag 23-2-2019
Ochtend Wout Peulen Raoul vd Heuvel
Middag Rutger Boomers Sjoerd Bosman
Zaterdag 2-3-2019
Ochtend Samir Ait Ali Jens v/d Bongard
Middag Rob van Dijk Frank Ruhl
Zaterdag 9-3-2019
Ochtend Ward van Cleef Luc Coumans
Middag Lars Huibers Niels Kessels
Zaterdag 16-3-2019
Ochtend Tom Keltjens Kevin Faassen
Middag Thijs Hendrikx Thuur Peeters
Zaterdag 23-3-2019
Ochtend Yannick Klijnman David Cropfeld
Middag Bob Driessen Ramon Huibers
Zaterdag 30-3-2019
Ochtend Adebowale Obankanlege Lars Peulen
Middag Jesper Huibers Roel Verlinden
Zaterdag 6-4-2019
Ochtend Davey Schreurs Marvin Wagimin
Middag Ricardo Spee Mischa Steegh
Zaterdag 13-4-2019
Ochtend Roger Derks Mitch Denessen
Middag Noud Konings Bart Vrancken
Zaterdag 20-4-2019
Ochtend Joshua Doesborg Max Gerards
Middag Sjuul Jacobs Daniel Cuijpers
Zaterdag 27-4-2019
Ochtend Wout Peulen Raoul van de Heuvel
Middag Rutger Boomars Sjoerd Bosman
Zaterdag 4-5-2019
Ochtend Samir Ait Ali Jens van den Bongard
Middag Rob van Dijk Frank Ruhl
Zaterdag 11-5-2019
Ochtend Ward van Cleef Luc Caumans
Middag Lars Huibers Niels Kessels
Zaterdag 18-5-2019
Ochtend Tom Keltjens Thuur Peters
Middag Kevin Faassen Thijs Hendrikx
Zaterdag 25-5-2019
Ochtend Yannick Klijnman David Kropfeld
Middag Bob Driessen Ramon Huibers

Werkschema voor de zondagen:

zondag 27-1-2019
Ochtend 09:00-14:00 veteranen Jan Curvers Ron Hendriks
Middag geen programma
zondag 3-2-2019
Ochtend 09:30-13:00 veteranen Peter Brauer Joop Brauer
Middag 13:00-19:00 4e elftal Gianni Venezia Frank Wilms Maikel Christis
zondag 10-2-2019
Ochtend 09:00-13:00 3e elftal Tom Reinders Mike van Tegelen
Middag geen programma
zondag 17-2-2019
Ochtend 09:00-13:00 veteranen Rob Reinders Joey Stal
Middag 13:00-19:00 damesteam Jodie Gingter Anne Derks Valery Heijnen
zondag 24-2-2019
Ochtend geen programma
Middag geen programma
zondag 3-3-2019
Ochtend geen programma
Middag geen programma
zondag 10-3-2019
Ochtend 09:00-13:00 inhaalprogramma
Middag 13:00-19:00 damesteam Sylvanna Dorssers Lukie Peeters Karlijn van Leuven
zondag 17-3-2019
Ochtend 09:00-13:00 3e elftal Wouter Tosserams Noud Wilbers
Middag 13:00 – 19:00 4e elftal Glenn Thijssen Bram Groot Stas Peeters
zondag 24-3-2019
Ochtend 09:00-13:00 Veteranen Mat Thijssen Gerard op het Veld
Middag 13:00-19:00 4e elftal Max Brauer Dion op het Veld Levy van Ooijen
zondag 31-3-2019
Ochtend 09:00-13:00 inhaalprogramma
Middag 13:00-19:00 inhaalprogramma
zondag 7-4-2019
Ochtend 09:30-14:00 Veteranen Rob Backus Paul Derks
Middag geen programma
zondag 14-4-2019
Ochtend 09:00-13:00 veteranen Stefan Engelen Sjuul van Es
Middag 13:00-19:00 damesteam Sam Didden Milou Aerts Danique Drabbels
maandag 22-4-2019
Ochtend 09:00-13:00 inhaalprogramma
Middag 13:00-19:00 3e elftal Sjoerd van Cleef Luuk Peeters
zondag 28-4-2019
Ochtend 09:00-13:00 inhaalprogramma
Middag 13:00 – 19:00 inhaalprogramma
zondag 5-5-2019
Ochtend 09:00-13:00 Veteranen Hessel Haga Stephan Holtman
Middag 13:00-19:00 4e elftal Roger Driessen Chris a/d Brugh Joep van Dijk
zondag 12-5-2019
Ochtend 09:00-13:00 veteranen Jan Curvers Ron Hendriks
Middag 13:00 – 19:00 damesteam Sabine van den Heuvel Nina Kunen Ania van Cleef
zondag 19-5-2019
Ochtend 10:00-15:00 3e elftal Jort van den Bongard Tom Schatorje
Middag geen programma
zondag 26-5-2019
Ochtend 09:00-13:00 veteranen Joop Brauer Peter Brauer
Middag 13:00-19:00 Kars van den Bongard Mark Hoezen Harm Engelen